Greenhouse Books -- read... grow... live!

Login

Hakkımızda

Hakkımızda

Greenhouse: Uygun Fiyatlarda Harika Kitaplar

Greenhouse İstanbul Asya Kıtası'nın en büyük İngilizce kitabevidir. 1997 yılında, uzun zamandan beri İstanbul'da ikamet eden (ayrıca Türk vatandaşları olan) Charlotte McPherson ve Marion James tarafından kuruldu.

Greenhouse harıl harıl çalışarak Türkiye'deki İngilizce okuma gereçlerini, en iyi şekilde ve  oldukça makul fiyatlarla okurlara sağlamak için var olmaktadır. 70,000'in üzerindeki stoğumuzla birlikte her ay İngiltere'den ithal ettiğimiz en az 1000 çeşit en son çıkan kitaplarla güncellemeye devam etmekteyiz. Kitaplarımız İngiltere'deki kitap kapaklarında bulunan fiyatlarla aynı hatta bazen daha düşük fiyatlardadır. Bunun sebebi ise İngiltere'den hiçbir aracı olmadan direk ithal etmemizdir.

Greenhouse stokları, her türlü İngilizce kitap, çocuklara özgü tanınmış çocuk kitapları, Türkiye’ deki kitaplar ve Hıristiyan kitaplarını kapsamaktadır.

Greenhouse, bizim marka adımızdır; şirketimizin Türkçe’deki resmi adı Sera Kitapevi Kafe Turizm ve Tic. Ltd. Şti. dir.

İstediğiniz Tüm İngilizce Kitaplar:

Kozyatağı’ndaki dükkanımız, Salı ve Pazar günleri hariç her gün 10:00-18:30 saatleri arasında hizmetinizdedir. 

 Eğer Kozyatağı’ndaki yerimizi görmeye gelemezseniz, internet mağazamız sizin için açık.Siteye göz atmaya hoşgeldiniz, ve siparişlerinizi Bize Ulaşın Formu ile gönderiniz. Ödemeleri kredi kartı ve banka transferi yolu ile gerçekleştirebilirsiniz ve kitaplarınız evinize kargolanacaktır.

Stoğumuz bu sitedeki kitaplar ile sınırlı değildir. Müşteri özel siparişlerini alıyoruz: aradığınız kitapların listesini bize yollayınız ve biz size bir fiyat teklifi göndereceğiz. Eğer sizden onay alırsak, kitaplarınız sonraki ayda ki sevkiyat ile gelecektir.

İnternet Sitemizin Üyeliği:  

Özel önerilerde hak kazanmak, e-posta uyarılarımızdan bedava haber almak, haberlere ilk ulaşan olmak ve eleştirilerinizi yapabilmek için şimdi Greenhouse İnternet Sitesinin üyesi haline geliniz.

Eleştirilerinize açığız

Bu internet sitesinin hoşunuza giden taraflarını, kitap eleştirilerinizi ve kitaplar hakkında yararlı bulduğunuz bilgileri bizimle paylaşınız. Bize ulaşmak için buraya tıklayınız.